Search
Advertisement
Recent Post
 • Piękna szwajcaria

  Piękna szwajcaria

  Znalazłem ciekawy film pokazujący uroki Zurichu w Szwajcarii. More from my siteChwila w BieszczadachAkcesoria podróżne dla kotaKajakarstwo czy kolarstwo?Rozbijamy biwakTani nocleg oraz wycieczkaSpływy kajakowe na Mazurach?
 • Dla kogo jest kajakarstwo górskie?

  Dla kogo jest kajakarstwo górskie?

  Kajakarstwo, podobnie jak każda inna dyscyplina sportu jest dla odpowiedniej grypy osób. Z racji tej, iż kajakarstwo dzieli się głównie na dwa rodzaje: klasyczne i górskie, dla osób początkujących zdecydowanie odradza się wyboru kajakarstwa górskiego, które przeznaczone jest bardziej dla zaawansowanych i doświadczonych kajakarzy, którzy przynajmniej od dwóch lat biernie uczestniczą w spływach kajakowych. Kajakarstwo …
 • Brak pomysłu na przygodę?

  Brak pomysłu na przygodę?

  Żyjemy w świecie w którym dominuje pieniądz. Jednym słowem, rządzi on naszym światem i kieruje życiem w którym musimy ciągle pracować by mieć zapewniony byt. Z tego powodu, każdy z nas powinien pomyśleć nad przyjemnościami i odpoczynkiem, ponieważ nie warto zmarnować całego życia tylko i wyłącznie na monotonną pracę. Jeśli pragniesz przeżyć wspaniałą przygodę i …

Zdrowy wypoczynek – dla kogo?

zwierzakKażdy z nas jest człowiekiem i chociażby z tego względu wszyscy zasługujemy na to co najlepsze. Według mnie, zdrowy wypoczynek należy się każdemu, przecież wszyscy zmagamy się w życiu z wieloma problemami, jednym z nich jest chociażby ciężka praca, której musimy się podjąć, aby zarabiać pieniądze na życie. Są i tacy, którzy kradną i są oszustami, tego typu rozwiązań nie radzę wam praktykować, warto być uczciwym i solidnym pracownikiem a na pewno lepiej na tym wyjdziemy niżeli złodziej. Niestety, niektórych sytuacja wręcz zmusza do kradnięcia lecz należy wiedzieć, że kradnąc, okradamy drugiego człowieka, to tak jakby ktoś okradł nas. Przykładowo, ciężkimi siłami zakładamy sklep spożywczy, zarabiamy tyle, że ledwo starcza nam na życie a ktoś nas jeszcze okrada. Drugi przypadek, ktoś pracuje w sklepie, siedzi tam cały dzień, zarabia marne grosze a ktoś kradnie i ta osoba, która pracuje w tym sklepie, musi ponosić za to odpowiedzialność i zwracać pieniądze za skradzione przedmioty. Gdzie tu sprawiedliwość?

No dobrze, odbiegliśmy nieco od tematu. Otóż, zdrowy wypoczynek to coś z czego naprawdę warto skorzystać, ba, nawet trzeba, aby nie zapracować się na śmierć. Na pewno każdy z was lubi wrócić z pracy do domu, zjeść ciepły obiad i zasiąść przed telewizorem czy też komputerem a co za tym idzie – odetchnąć, odpocząć. Jest to bardzo miłe uczucie, ja jednak polecam coś innego – zdrowy wypoczynek, dokładniej: przesiadywanie w ogrodzie czy też wyjazdu nad jeziorko, na ryby, to lepsze niż telewizor.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.