Search
Advertisement
Recent Post
 • Piękna szwajcaria

  Piękna szwajcaria

  Znalazłem ciekawy film pokazujący uroki Zurichu w Szwajcarii. More from my siteChwila w BieszczadachAkcesoria podróżne dla kotaKajakarstwo czy kolarstwo?Rozbijamy biwakTani nocleg oraz wycieczkaSpływy kajakowe na Mazurach?
 • Sklep monopolowy 24h – czy to się opłaca ?

  Sklep monopolowy 24h – czy to się opłaca ?

  Praktycznie w każdym mieście możemy znaleść sklepy monopolowe nastawione praktycznie tylko na sprzedaż papierosów i alkoholu lub innych napojów. Czy taki biznes się opłaca ? To zalezy od wielu różnych kwestii – przede wszystkim od zapotrzebowania na dany towar w określonym regionie. Biedniejsze lokalizacje będą nastawione na zaupełnie inny produkt niż ludzi z sektora klasy …
 • W Karkonoszach mamy dobry nocleg

  W Karkonoszach mamy dobry nocleg

  Pamiętajmy że wycieczka w Karkonosze, do obojętnie jakiego ośrodka turystycznego związana, jest z niczym innym jak z konkretnym rozwiązaniem na które stawiamy. Przede wszystkim nocleg w takim miejscu musi być zorganizowany, na tyle abyśmy porządnie odpoczęli po długiej zabawie na stokach. Jeśli znajdujemy się w ośrodku Benecko to znajdziemy tak sporo różnych ofert dotyczących noclegu, …

Brak pomysłu na przygodę?

pakowaŻyjemy w świecie w którym dominuje pieniądz. Jednym słowem, rządzi on naszym światem i kieruje życiem w którym musimy ciągle pracować by mieć zapewniony byt. Z tego powodu, każdy z nas powinien pomyśleć nad przyjemnościami i odpoczynkiem, ponieważ nie warto zmarnować całego życia tylko i wyłącznie na monotonną pracę. Jeśli pragniesz przeżyć wspaniałą przygodę i nie masz na to jeszcze pomysłu, polecam Ci szczerze kajakarstwo. To wspaniała dyscyplina sportowa, którą zaczyna się interesować coraz szersze grono osób.

Każda wyprawa kajakiem to niezapomniana przygoda. Dla tych początkujących, którzy nie posiadają jeszcze sporego doświadczenia, polecam spływy kajakowe na terenie Mazur. Dlaczego? Proste, jest ich tam dużo a w dodatku tereny są raczej umiarkowane. Dla bardziej doświadczonych jak i wymagających kajakarzy z pomysłem przychodzą mi spływy kajakowe w terenach górskich. Należy się niestety liczyć z tym, iż spływy kajakowe w terenach górskich są często bardzo niebezpieczne i zdarzają się przypadki, gdzie to kajakarze płacą życiem. Z racji tej naprawdę warto się porządnie zastanowić i poważnie rozważyć decyzje, gdyż życie jak wiecie mamy tylko jedno i nie warto go zmarnować, tym bardziej na spływie kajakowym.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.