Search
Advertisement
Recent Post
 • Piękna szwajcaria

  Piękna szwajcaria

  Znalazłem ciekawy film pokazujący uroki Zurichu w Szwajcarii. More from my siteChwila w BieszczadachAkcesoria podróżne dla kotaKajakarstwo czy kolarstwo?Rozbijamy biwakTani nocleg oraz wycieczkaSpływy kajakowe na Mazurach?
 • Kieszonkowe na wyjazd

  Kieszonkowe na wyjazd

  Wyjazd to nie tylko przyjemności, ale również wydatki. Trzeba się na to przygotować i zebrać odpowiednie środki. Ile pieniędzy będziemy potrzebować ? Trudno jednoznacznie określić. Wszystko zależy od tego ilu członków rodziny jedzie na wycieczkę, jakie są nasze potrzeby oraz ceny na miejscu wyjazdu. Jeżeli wybieramy się za granicę to wymiana walut na pewno będzie …
 • Drogie wycieczki zagraniczne

  Drogie wycieczki zagraniczne

  Różnice w cenach wyjazdów okazują się być rzeczywiście ogromne. Do najdroższych zaliczane są oczywiście kurorty znajdujące się w Anglii i Afryce, ale nie jest to reguła. Do bardzo drogich krajów wycieczkowych zaliczana okazuje się być także Francja. Tak naprawdę ceny uzależnione są najczęściej od prestiżu lokalizacji. Dużo zapłacimy również decydując się na wyjazd do Chin …

Brak pomysłu na przygodę?

pakowaŻyjemy w świecie w którym dominuje pieniądz. Jednym słowem, rządzi on naszym światem i kieruje życiem w którym musimy ciągle pracować by mieć zapewniony byt. Z tego powodu, każdy z nas powinien pomyśleć nad przyjemnościami i odpoczynkiem, ponieważ nie warto zmarnować całego życia tylko i wyłącznie na monotonną pracę. Jeśli pragniesz przeżyć wspaniałą przygodę i nie masz na to jeszcze pomysłu, polecam Ci szczerze kajakarstwo. To wspaniała dyscyplina sportowa, którą zaczyna się interesować coraz szersze grono osób.

Każda wyprawa kajakiem to niezapomniana przygoda. Dla tych początkujących, którzy nie posiadają jeszcze sporego doświadczenia, polecam spływy kajakowe na terenie Mazur. Dlaczego? Proste, jest ich tam dużo a w dodatku tereny są raczej umiarkowane. Dla bardziej doświadczonych jak i wymagających kajakarzy z pomysłem przychodzą mi spływy kajakowe w terenach górskich. Należy się niestety liczyć z tym, iż spływy kajakowe w terenach górskich są często bardzo niebezpieczne i zdarzają się przypadki, gdzie to kajakarze płacą życiem. Z racji tej naprawdę warto się porządnie zastanowić i poważnie rozważyć decyzje, gdyż życie jak wiecie mamy tylko jedno i nie warto go zmarnować, tym bardziej na spływie kajakowym.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.